VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Integruota technologijų pamoka ,,Pienės”
19615
post-template-default,single,single-post,postid-19615,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Integruota technologijų pamoka ,,Pienės”

Integruota technologijų pamoka ,,Pienės”

Gegužės 20 d. 2a klasės mokiniai kartu su būrelio ,,Mažieji menininkai” vadove R. Ivanova iš spalvoto popieriaus kirpo ir klijavo darbelius ,,Pienės”. Mokytoja I. Baltušnikienė savo mokiniams priminė apie matematikos pamokose išmoktą ir augalo lapuose esančią simetriją bei pienių vaistingąsias savybes.  2-o aukšto foje surengėme mokinių darbelių parodą ,,Pienės”.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.