VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | DALYVAVOME NACIONALINIAME ČESLOVO KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSE
19618
post-template-default,single,single-post,postid-19618,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

DALYVAVOME NACIONALINIAME ČESLOVO KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSE

DALYVAVOME NACIONALINIAME ČESLOVO KUDABOS GEOGRAFIJOS KONKURSE

Kovo 27 d. vyko tradicinis XX Nacionalinis Česlovo Kudabos geografijos konkursas, jį nuotoliniu būdu organizavo Vilniaus geografijos mokytojų organizacinis komitetas, Vilniaus universiteto Geomokslų institutas ir Lietuvos geografų draugija. Konkurso tikslas – skleisti žymaus geografo prof. Česlovo Kudabos idėjas ir populiarinti jo nuveiktus darbus, ugdyti mokinių mokslinį kritinį mąstymą bei kūrybiškumą, skatinti mokinių domėjimąsi geografijos mokslu, sudaryti galimybę mokiniams pasitikrinti žinias ir gebėjimus bei įsivertinti savo geografinį išprusimą.

Šįmet konkurse dalyvavo ir užduotis sprendė net 1026 dalyviai! Mūsų progimnazijai atstovavo 3 mokiniai. Nors prizinių vietų pasiekti nepavyko, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų progimnazijoje kasmet atsiranda geografijos mylėtojų, kurie ryžtasi išmėginti jėgas šiame konkurse.

Tariame didelį AČIŪ dalyvavusiems mokiniams!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.