VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gegužės 26 d. priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ir „Gudručiai“ šventė išleistuves
19629
post-template-default,single,single-post,postid-19629,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gegužės 26 d. priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ir „Gudručiai“ šventė išleistuves

Gegužės 26 d. priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ir „Gudručiai“ šventė išleistuves

Metai prabėgo nepastebimai greitai, tad ta proga aktų salėje surengė įspūdingą šventę – šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius apie raides, skaičius, taip pat sakė eilėraščius mamytėms ir tėveliams. Kiekvienas vaikas gavo po priešmokyklinės grupės baigimo diplomą bei dovanas nuo mokyklos. Šventę baigė savo klasėse prie vaišių stalo. Visi vaikai sako VALIO!, o mes jiems linkime didžiausios sėkmės pirmoje klasėje!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.