VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „DIALLS“ projekto rezultatai
19645
post-template-default,single,single-post,postid-19645,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„DIALLS“ projekto rezultatai

„DIALLS“ projekto rezultatai

2019-2020 mokslo metais mūsų mokykla buvo įsitraukusi į DIALLS („Dialogas ir argumentavimas, ugdant kultūrinį raštingumą mokyklose“ ) projektą, kurio metu buvo įgyvendinama Kultūrinio raštingumo ugdymo(si) programa. Projektui vadovavo Kembridžo universitetas, Lietuvoje projektą vykdė Vilniaus universiteto ugdymo mokslų institutas, mokykloje projektą koordinavo ir vėliau darbą, kaip jaunesnioji tyrėja, Vilniaus universitete tęsė mūsų mokyklos mokytoja Ieva Kildušytė. Mokiniams buvo vedama 15 užsiėmimų DIALLS projekto temomis, kuriami artefaktai, prisidedama prie bendro projekte dalyvavusių šalių Manifesto.

Projekto metu buvo sukurta:

  • Kultūrinio Raštingumo Ugdymosi Programą/Cultural Literacy Learning Programme (CLLP). T. y. 10 pamokų planų įvairioms mokinių amžiaus grupėms ( 4-7, 8-11 ir 12-15 metų). 
  • Profesinio ugdymosi medžiaga su užsiėmimų nuorodomis.
  • Pažangos Skalės kultūrinio ugdymo/si ir dialogo skatinimo vertinimui ir planavimui.
  • Bežodinių tekstų su pagalbine diskusijų medžiagoa biblioteka, padėsianti praplėsti ir pagilinti mokinių  kultūrinio raštingumo ugdymą/si.

Metodines medžiagas, pamokų planus, rekomendacijas ir pavyzdžius kaip skatinti mokinių dialogą, kuris pagrįstas empatija, įsitraukimu, tolerancija galima rasti šioje svetainėje: https://dialls2020.eu/lt/priemoniu-mokytojams-rinkinys/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.