VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinės 2a klasės pamokos, skirtos karjeros ugdymui
19649
post-template-default,single,single-post,postid-19649,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinės 2a klasės pamokos, skirtos karjeros ugdymui

Netradicinės 2a klasės pamokos, skirtos karjeros ugdymui

Birželio 3-4 dienomis vykusiose netradicinio ugdymo pamokose 2a klasės mokiniai susipažino su tėvelių profesijomis.  

Lauko klasėje mokinės Dilanos mama vedė pamoką, kurioje vaikai sužinojo apie  kirpėjos – stilistės profesiją. Visi susidomėję klausė pasakojimo apie kirpimų įvairovę ir madas, smalsiai apžiūrinėjo šiame darbe naudojamas priemones ir viešniai uždavė daug klausimų. 

Kitą dieną mokiniai pažiūrėjo edukacinį filmą apie profesijas ir vyko į ,,Vilniaus meduolių” kepyklėlę, kurioje artimiau susipažino su konditerio profesija. Visiems labai patiko minkyti, kočioti, kepti ir dekoruoti meduolius. 

Sekmadienį  šventėme Tėvo dieną, todėl mokytoja I. Baltušnikienė  savo mokiniams patarė ant meduolio spalvotu glaistu užrašyti žodžius, skirtus tėčiui.Vaikai labai džiaugėsi išvyka ir paruošta kvapnia bei skania dovana tėveliams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.