VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vasaros poilsio stovykla „Iš klasės į pasaulį”
19681
post-template-default,single,single-post,postid-19681,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vasaros poilsio stovykla „Iš klasės į pasaulį”

Vasaros poilsio stovykla „Iš klasės į pasaulį”

Progimnazija teikė paraišką Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamam Vaikų vasaros poilsio programų konkursui dėl vasaros poilsio stovyklos organizavimo. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad 1000 eur finansavimas buvo skirtas ir stovyklos vadovės jau ruošiasi vaikų sutikimui ir nuostabiam bei prasmingam laikui kartu. Šiais metais stovykla skirta 3-4 specialiųjų klasių mokiniams, birželio 17-25 d. laikotarpiui.

Stovyklos programos tikslas – ugdyti mokinių socialines ir emocines kompetencijas, stiprinti mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo, kalbinius įgūdžius. Planuojamos veiklos orientuotos į gamtos pažinimą, fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, kultūrinę edukaciją, kūrybą bei saviraišką. Skirsime dėmesio ir susidariusiems mokymosi sunkumams įveikti.

Stovyklos tikslams įgyvendinti yra numatyta  veiklų įvairovė: mokiniai iškylaus, žais judriuosius ir motoriką lavinančius žaidimus, vyks edukaciniai renginiai. Pažintiniams gebėjimams stiprinti bus naudojami aktyvieji mokymosi metodai, didelis dėmesys skiriamas gerai emocinei savijautai, refleksijai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.