VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinės 2 a klasės pamokos kitose aplinkose
19683
post-template-default,single,single-post,postid-19683,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinės 2 a klasės pamokos kitose aplinkose

Netradicinės 2 a klasės pamokos kitose aplinkose

  Birželio 14 ir 15 dienomis 2a klasės mokiniai su mokytoja I.Baltušnikiene vyko į netradicines pamokas. Lazdynų bibliotekoje mokiniai išgirdo apie pačias naujausias, skaitomiausias ir gražiausiai išleistas vaikiškas knygas.

Ten mokiniai žaidė, vartė patikusias knygas, o bibliotekininkė jaunuosius skaitytojus pakvietė ir vasarą apsilankyti Lazdynų bibliotekoje.Netradicinė pasaulio pažinimo pamoka ,,Pažinkime Vilnių” vyko Vilniaus senamiestyje.

Mokiniams bei jų tėveliams labai patiko ekskursija raudonu City Tour autobusu, kurios metu audiogidas supažindino su Vilniaus miesto ir architektūrinių paminklų istorija. Išlipę apžvalgos aikštelėje, visi grožėjomis Vilniaus senamiesčiu ir vieni kitiems palinkėjome gerų ir saugių vasaros atostogų.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra IMG_20210614_114914-768x1024.jpg
sdr
dav
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.