VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 4 d klasės išleistuvės
19697
post-template-default,single,single-post,postid-19697,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

4 d klasės išleistuvės

4 d klasės išleistuvės

Birželio 16 dieną progimnazijos kiemelyje vyko 4d klasės išleistuvės.

Nuoširdūs padėkos žodžiai tėveliams ir mokytojoms, jausmingos dainos sugraudino iki ašarų visus šventės dalyvius. Mokytoja Elžbieta iškilmingai įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus ir apdovanojo labiausiai pasižymėjusius mokinius.

Šventė baigėsi mažųjų abiturientų paleistais balionais į žydrą ir saulėtą dangų.

Visiems linkime šiltos, turiningos ir saugios vasaros!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.