VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Skiepas nuo COVID-19 – ar jau pasiruošei Rugsėjo 1-ajai?
19740
post-template-default,single,single-post,postid-19740,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Skiepas nuo COVID-19 – ar jau pasiruošei Rugsėjo 1-ajai?

Skiepas nuo COVID-19 – ar jau pasiruošei Rugsėjo 1-ajai?

Gerbiami tėveliai, skubame dalintis Vilniaus miesto savivaldybės informacija apie vaikų vakcinaciją ir kviečiame pasinaudoti galimybe saugiai sugrįžti į kontaktinį ugdymą pasiskiepijus.

Yra tik vienas būdas išvengti nuotolinio mokymosi, bendravimo per kompiuterio ekraną, grįžti prie įdomių laboratorinių darbų ir kitų gyvų užsiėmimų – visą informaciją rasite https://vakcina.vilnius.lt/ arba https://1808.lt/

Informacinis pranešimas:

Saugiam paauglių grįžimui į mokyklas – vakcina nuo COVID-19

Mokyklos administracija

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.