VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Progimnaziją aplankė svečiai iš LR Krašto apsaugos ministerijos
19743
post-template-default,single,single-post,postid-19743,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Progimnaziją aplankė svečiai iš LR Krašto apsaugos ministerijos

Progimnaziją aplankė svečiai iš LR Krašto apsaugos ministerijos

Norime pasidžiaugti, kad mūsų progimnazijos pilietinė bei patriotinė veikla yra pastebima. Esame įvertinti LR Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko padėka, kurioje dėkojama už patriotinį pilietiškų ir visuomeniškai aktyvių vaikų ir jaunimo ugdymą, Lietuvos istorijos ir jos kovų už laisvę pažinimo skatinimą. Kartu su padėka progimnazijai buvo įteikta ir dovana – Adolfo Ramanausko-Vanago portretas, kaip skatinimas vadovautis šio iškilaus žmogaus biografija ir drąsiai, ryžtingai bei pasiaukojamai kasdien kurti, ginti ir mylėti savo šalį.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.