VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vasaros stovykla 1-4 klasių mokiniams
19789
post-template-default,single,single-post,postid-19789,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vasaros stovykla 1-4 klasių mokiniams

Vasaros stovykla 1-4 klasių mokiniams

Džiaugiamės galėję suorganizuoti vaikų vasaros stovyklą mokykloje 1-4 klasių mokiniams. Stovykla įvyko panaudojus Vilniaus miesto savivaldybės gautas lėšas vaikų vasaros užimtumui organizuoti. Vaikai galėjo turiningai praleisti laiką gamtoje, botanikos parkuose, pasinerdami į kūrybines ir žaidybines užduotis, atsikvėpti batutų parke, kartu bendrauti ir draugauti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.