VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinio ugdymo pamoka „Kaip palaikyti viešąją tvarką?“
19814
post-template-default,single,single-post,postid-19814,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Netradicinio ugdymo pamoka „Kaip palaikyti viešąją tvarką?“

Netradicinio ugdymo pamoka „Kaip palaikyti viešąją tvarką?“

Rugsėjo 16 d. mūsų progimnazijoje viešėjo Vilniaus m. viešosios tvarkos pareigūnė Aušra ir mielasis pareigūnas Meška. 2a, 2b, ir 3a klasių mokiniai atsakinėjo į klausimus ir įsitraukė į aktyvų pokalbį apie viešosios tvarkos palaikymą mūsų mieste, apie saugų elgesį gamtoje, apie saugų elgesį ant ledo ir prie vandens telkinių. Už puikias žinias pareigūnas Meška visiems mokiniams ir jų mokytojoms N. Bružienei, R. Ivanovai ir I. Baltušnikienei įteikė dovanėlių su Vilniaus simbolika.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.