VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Lazdynų bendrijos „Bočiai” šventėje
19919
post-template-default,single,single-post,postid-19919,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Lazdynų bendrijos „Bočiai” šventėje

Lazdynų bendrijos „Bočiai” šventėje

2021 m. rugsėjo 29 dieną progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė dalyvavo renginyje „Ruduo poezijos šviesoje”. Šventę dovanojo Lazdynų ir Žrmūnų bendrijų „Bočiai” ansambliai „Riešutėlis” ir „Neris”, eiles skaitė Emilija Skrėbienė, Bronius Saltanavičius ir Virginija Žemaitaitienė. Progimnazijos bendruomenės vardu sveikinome atlikėjus, džiaugdamiesi jų entuziazmu, meile dainai ir poezijai. Linkime stiprybės, geros nuotaikos ir lauksime naujų susitikimų bendruose projektuose.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.