VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tarptautinė Mokytojo diena progimnazijoje
19956
post-template-default,single,single-post,postid-19956,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tarptautinė Mokytojo diena progimnazijoje

Tarptautinė Mokytojo diena progimnazijoje

Į Tarptautinės mokytojo dienos paminėjimą Sausio 13-osios progimnazijoje rinkosi pedagogai, buvę ir esami mokiniai. Eilėmis ir daina ugdytiniai dėkojo savo mokytojams. Su didžiausiu dėkingumu sveikinome prieš daugelį metų progimnazijoje dirbusį, bet visų širdyse iki šiol išlikusį muzikos mokytoją Vladą Lasecką. Buvusių mokinių iniciatyva legendinis mokytojas įamžintas muzikos kabinete atidengtu bareljefu. Prisiminimais dalijosi jo buvę mokiniai, linkėjo viesiems mokytojams stiprybės, įkvėpimo, kuriuo galėtų dalintis su mokiniais.

TV3 žinių laidoje galėjome dar kartą pasidžiaugti šventės akimirkomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.