VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Minime Tarptautinę Tolerancijos dieną
20096
post-template-default,single,single-post,postid-20096,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Minime Tarptautinę Tolerancijos dieną

Minime Tarptautinę Tolerancijos dieną

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena, todėl visą savaitę pradinių klasių mokiniai pamokose piešė, klijavo, žiūrėjo edukacinius filmukus ir kalbėjo apie toleranciją. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas, todėl dailės ir  technologijų pamokose  2a klasės  (mokyt. N. Bružienė), 2b klasės (mokyt. R. Ivanova) ir 3a klasės (mokyt. I. Baltušnikienė) mokiniai „statė“ Tolerancijos miestą ir surengė darbelių parodą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.