VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Priešmokyklinukų susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla
20088
post-template-default,single,single-post,postid-20088,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Priešmokyklinukų susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

Priešmokyklinukų susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

Lapkričio 10 d. „Gudručių“ ir „Smalsučių“ priešmokyklinėms grupėms mokyklos aktų salėje vyko susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Rašytojas pasakojo vaikams apie knygas, kaip jos spausdinamos spaustuvėse, kaip vadinami knygose  esantys paveiksliukai – iliustracijos. Uždavė vaikams klausimus, vaikai noriai kėlė rankas ir į juos atsakinėjo. Tariame nuoširdų AČIŪ Tomui Dirgėlai, kad mus aplankė ir linkime parašyti dar daug knygų vaikams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.