VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kūrybinis konkursas „Atšvaitas“
20164
post-template-default,single,single-post,postid-20164,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kūrybinis konkursas „Atšvaitas“

Kūrybinis konkursas „Atšvaitas“

Lapkričio mėn. vyko Vilniaus miesto ugdymo įstaigų moksleivių kūrybinis konkursas „Atšvaitas“. Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos 2a klasės (mokyt. N. Bružienė), 2b klasės (mokyt. R.Ivanova), 3a klasės (mokyt. I.Baltušnikienė) ir 4d klasės (mokyt. V.Bartulienė) mokiniai už sukurtus atšvaitus buvo apdovanoti diplomais ir padėkomis.  Nepamirškime tamsiame kelyje segėti atšvaitus ir saugoti save bei kitus. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.