VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kalėdinis šaškių turnyras
20199
post-template-default,single,single-post,postid-20199,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Kalėdinis šaškių turnyras

Kalėdinis šaškių turnyras

Gruodžio mėn. mūsų progimnazijoje vyko 1-2-ų ir 3-ių klasių mokinių Kalėdinis šaškių turnyras. Nuo rudens pradinių klasių mokiniai stropiai lankė treniruotes, todėl jiems buvo smagu pasivaržyti tarpusavyje ir pritaikyti įgytas žinias. Šaškių būrelio treneris Grigorijus Leibovičius visus mokinius paskatino dovanėlėmis, o Kalėdinio šaškių turnyro laimėtojai buvo apdovanoti medaliais ir nugalėtojų taurėmis. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.