VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Ant žodžio sparnų“
20247
post-template-default,single,single-post,postid-20247,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Ant žodžio sparnų“

„Ant žodžio sparnų“

Sausio 19 d. mūsų progimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“. Džiugu, kad pradinių klasių mokytojos konkursui  paruošė net 24 jaunuosius skaitovus. Komisijos sprendimu 1-2 klasių mokinių grupėje nugalėtoja tapo 2d klasės mokinė Beatričė Stančiūtė (mokyt. N. Grybienė), o 3-4 kl. mokinių grupėje – 3a klasės mokinė Urtė Sūdžiūtė (mokyt. I. Baltušnikienė). Sveikiname skaitoves ir linkime joms sėkmės Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ 2-ame etape.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.