VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Saugūs ir sveiki vaikai 2022“
20251
post-template-default,single,single-post,postid-20251,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Saugūs ir sveiki vaikai 2022“

„Saugūs ir sveiki vaikai 2022“

 Sausio 24 – 31 dienomis Vilniaus saugaus miesto centre vyko  varžybos- žaidimas „Saugūs ir sveiki vaikai 2022“. Socialiniai partneriai pakvietė mūsų progimnazijos pradinių klasių mokinius atlikti smagias saugaus eismo, sveikos gyvensenos, priešgaisrinės saugos ir aplinkosaugos rungtis bei pagilinti turimas žinias. Linksmai rungtyniaudami ir žaisdami, vaikai mokėsi būti saugūs ir sveiki.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.