VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Steam konkursas „RELJEFINIS ŽIEMOS PEIZAŽAS”
20263
post-template-default,single,single-post,postid-20263,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Steam konkursas „RELJEFINIS ŽIEMOS PEIZAŽAS”

Steam konkursas „RELJEFINIS ŽIEMOS PEIZAŽAS”

6d klasės mokinės dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų 5-12 klasių moksleivių kūrybinių darbų Steam konkurse „RELJEFINIS ŽIEMOS PEIZAŽAS”. Dalyviai turėjo sukurti gamtovaizdį iš antrinių žaliavų. Konkursą organizavo Vilniaus Joachimo Levelio inžinerijos gimnazija.

Sveikiname Emiliją ir Elzę konkurse II grupėje (II gr. – 5-8 kl. grupiniai darbai) laimėjusias III-iąją vietą.

Konkursui mergaitėms ruoštis padėjo technologijų mokytoja Nijolė Misiukonienė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.