VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Dainuojame Tėvynei
20270
post-template-default,single,single-post,postid-20270,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Dainuojame Tėvynei

Dainuojame Tėvynei

Pasitikdami Valstybės Nepriklausomybės dieną, Sausio 13-osios progimnazijos moksleiviai kartu su mokytojais, tradiciškai ruošėsi mokyklos dainų ratui. Klasės rinkosi dainas apie Tėvynę. Kadangi esama situacija neleidžia rengti koncerto mokyklos Aktų salėje, dainos buvo nufilmuotos. Iš šių dainų montuojamas video koncertas „Dainuojame Tėvynei“.

Mokytojai kartu su pradinių klasių mokiniais papuošė mokyklos stendus su vaikų darbeliais, skirtais Vasario 16-ajai paminėti. Šie būrelio „Mažieji menininkai“ darbeliai puoš ir video koncertą.

Keramikos būrelis taip pat gražiais darbais parodoje „Laisvės paukščiai“ sveikina visus su Lietuvos Nepriklausomybės diena.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.