VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „Mano miestas“
20267
post-template-default,single,single-post,postid-20267,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „Mano miestas“

Projektas „Mano miestas“

Ar gali būti ryšys tarp dailės, technologijų ir matematikos? Pasirodo – taip. Tai puikiai atskleidžia septintokų trumpalaikis projektas „Mano miestas“, kuriame pažinsime ryškiausias Vilniaus vietas ne tik fotografijose (dailė), bet ir simegrafijos būdu atliktuose darbuose (technologijos) ir koordinačių plokštumoje atidėjus taškus ir juos sujungus eilės tvarka (matematika). Darbai eksponuojami mokyklos pirmajame aukšte.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.