VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“, 2022 kovas
20419
post-template-default,single,single-post,postid-20419,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“, 2022 kovas

Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių“, 2022 kovas

Kovas progimnazijoje skelbiamas „Veiksmo mėnesiu BE PATYČIŲ“. Mes kartu su ilgamečiais projekto iniciatoriais – emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija” – kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei, kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

Šiais metais kovą skelbdami sąmoningumo didinimo mėnesiu „be patyčiu“ ir toliau kviečiame mokytis praleisti progą pasityčioti, tam, kad mokykloje galėtumėte jaustis dar saugiau. Kreipiamės į patyčių iniciatorius, kviesdami juos laiku sustoti ir nepasityčioti, neparašyti žeminančio komentaro, nepasakyti kitus skaudinančios replikos.

Išsamus kovo mėnesio „Be patyčių” renginių planas progimnazijoje jau Jūsų TAMO paskyroje. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti klasių benduomenių renginiuose, spalvų savaitėje, parodoje „Mano augintinis”, „Ačiū/atsiprašau” laiškai, „Gerų darbų sąrašas” ir kitose iniciatyvose.

Draugaukime, šypsokimės, padėkime vieni kitiems, užjauskime ir džiaukimės drauge ne tik šį mėnesį, bet ir visus likusius mokslo metus! Gerus darbus galime daryti ištisus metus. Po jų sulaukti padėkos labai malonu. O pasielgus netinkamai, visada galima atsiprašyti.

Draugiško pavasario Jums linki Vaiko gerovės komisija

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.