VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Konkursas „Pažinkime Lietuvą kartu“
20403
post-template-default,single,single-post,postid-20403,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konkursas „Pažinkime Lietuvą kartu“

Konkursas „Pažinkime Lietuvą kartu“

Vasario 16 d. proga 5 – 7 c kl. „Partizanų“ ir „Lietuvaičių“ komandos dalyvavo respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių konkurse „Pažinkime Lietuvą kartu“, kurį organizavo Vilniaus Verkių mokykla – daugiafunkcis centras. Norime pasidžiaugti, kad „Partizanų“ komanda konkurse iškovojo II – ąją vietą!

Mokinius konkursui ruošė ir jų pasiekimais labai džiaugiasi mokytojos Aurelija Vainoriūtė (istorija) ir Eglė Jakubkienė (lietuvių kalba). 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.