VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Ugdytinių laimėjimai Vilniaus miesto konkurse
20557
post-template-default,single,single-post,postid-20557,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Ugdytinių laimėjimai Vilniaus miesto konkurse

Ugdytinių laimėjimai Vilniaus miesto konkurse

Norime pasidžiaugti, kad 6 – 7 c klasių komandos dalyvavo Vilniaus miesto specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių renginyje „Žemės draugai“, skirtame pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginį organizavo ilgamečiai mūsų draugai  Verkių mokykla – daugiafunkcis centras. Būtinai turime pasigirti, kad įveikę Kahoot užduotis ir sportinėje rungtyje puikiai surūšiavę šiukšles, mūsų mokiniai miesto konkurse užėmė I-ąją (7c kl. komanda) ir III-ąją (6c kl. komanda) vietas. Mokinius konkursui ruošė ir juos aktyviai dalyvauti skatino jų mokytojos Eglė Jakubkienė ir Aurelija Vainoriūtė. Džiaugiamės savo ugdytinių pasiekimais!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.