VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gyvūnų paroda „Mano augintinis“
20578
post-template-default,single,single-post,postid-20578,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gyvūnų paroda „Mano augintinis“

Gyvūnų paroda „Mano augintinis“

Kovo 25 dieną progimnazijoje vyko baigiamasis Sąmoningumo didinimo mėnesio „Be patyčių“ renginys „Mano augintinis“.  Jo metu mokėmės globoti silpnesnius, padėti jiems, būti atsakingais bei rūpestingais. Labai dėkojame visiems prisijungusiems prie šį mėnesį progimnazijoje vykusių akcijų. Tikime, kad visi kartu galime sustabdyti patyčias. Kviečiame pasidžiaugti parodos akimirkomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.