VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Piešinių konkursas „Tvarkingas Vilnius“
20643
post-template-default,single,single-post,postid-20643,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Piešinių konkursas „Tvarkingas Vilnius“

Piešinių konkursas „Tvarkingas Vilnius“

Džiugu, kad mūsų progimnazijos 2b ir 3a kl. mokiniai, paskatinti mokytojų  R. Ivanovos ir I. Baltušnikienės, aktyviai dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės organizuotame piešinių konkurse „Tvarkingas Vilnius“. Visus  pradžiugino atvykusios Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojos, kurios pasveikino konkurso nugalėtoją- 3a klasės mokinę Urtę Sūdžiūtę ir visiems dalyviams  įteikė atminimo davanas.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.