VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“
20671
post-template-default,single,single-post,postid-20671,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija prisijungė prie tarptautinio Europos psichologijos studentų asociacijų federacijos inicijuoto projekto „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“, skirto šviesti visuomenę ir laužyti nusistovėjusius stereotipus apie psichinę sveikatą, psichikos ligas bei asmenis sergančius psichikos sutrikimais. 2022 m. kovo-balandžio mėnesiais mūsų progimnazijoje lankėsi apmokyti Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) savanoriai ir vedė užsiėmimus 7-ų klasių mokiniams, siekdami mažinti stigmą, prietarus ir neteisingas visuomenės nuostatas, supančias psichikos sutrikimų turinčius asmenis. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.