VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Sukurk idėją dėžutėje! Metodologinių STEAM įrankių rinkinys mokykloms”
20699
post-template-default,single,single-post,postid-20699,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Sukurk idėją dėžutėje! Metodologinių STEAM įrankių rinkinys mokykloms”

„Sukurk idėją dėžutėje! Metodologinių STEAM įrankių rinkinys mokykloms”

Nėra galimybės IT pamokoms vykti prie kompiuterio? Ne bėda! IT mokytoja Lina Zajančkauskienė dalyvavo projekto „Sukurk idėją dėžutėje! Metodologinių STEAM įrankių rinkinys mokykloms” mokymuose ir pamokas, kuomet neįmanoma įeiti į kompiuterių klasę, pavertė kitokiomis – paremtomis STEAM metodika. „Iššūkis dėžutėje” – tai inovatyvus, kūrybiškas renginys, kurio metu mokiniai praktiškai pritaiko inžinerijos, fizikos, matematikos, elektronikos, 3D modeliavimo ir programavimo žinias kurdami projektus dėžutės viduje.

Pirmoji diena – veikli, energinga, paieškų kupina!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.