VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Apie balandžio 4 – 13 dienomis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vykusią skaitymo savaitę „SkaiTAU“
20723
post-template-default,single,single-post,postid-20723,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Apie balandžio 4 – 13 dienomis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vykusią skaitymo savaitę „SkaiTAU“

Apie balandžio 4 – 13 dienomis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vykusią skaitymo savaitę „SkaiTAU“

Baigėsi skaitymo savaitė „SkaiTAU“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Skaitymo savaitės sumanymas buvo toks, kad 5-8 kl. mokiniai skaitytų pradinukams jų amžiaus tarpsnį atitinkančias knygas. Lietuvių kalbos mokytojų parengti, mokiniai – 5A kl. Julijus Čepulėnas, 6B kl. Leonardas Lukauskas, 7D kl. Domas Bernotavičius, Auksė Kadžiūtė, Brigita Nameiko, Monika Slavinskaitė, 8A kl. Austėja Kanapienytė, Patricija Zenkevič, Žygimantas Zapolskis, Eimantas Semaškevičius, Dominykas Račkauskas, Margiris Misiūnas, Kevinas Minkovskis, Julius Mickūnas, Laurynas Liaučius, Nikita Čudakovas, Šarūnas Kurbatavičius, Erikas Gurauskas – skaitė K. Kasperavičiaus knygas ,,Apie daiktus. Trumpos istorijos”, „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“, I. Zarambaitės ,,Slaptoji laiškų rašymo agentūra”. Mažiesiems klausytojams buvo smagu išgirsti vyresnių draugų skaitomą pasaką ,,Rožė ir vandens lašelis”, kūrinį ,,Mikė Pūkuotukas eina į svečius” ir kt.

          Po perskaitytos istorijos 1-4 kl. mokiniai atliko užduotis – piešė iliustracijas, galvojo klausimus ir atsakė į jiems pateiktus klausimus. Vyko perskaitytų tekstų aptarimas. 

         ,,SkaiTAU“ mokykloje vyko pirmą kartą. Ją inicijavo Mokinių taryba. Pradinių klasių mokiniai ir mokytojai džiaugiasi šiuo renginiu. Kūrinių iliustracijos puošia klases ir primena apie įdomias istorijas, išgirstas per skaitymo savaitę.

         „Kai skaitome, mūsų mintys auginasi sparnus…“ (Margarita Engle, Kubos amerikiečių poetė ir daugelio apdovanojimų knygų vaikams, jaunimui ir suaugusiems autorė).

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.