VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Patirčių diena
20741
post-template-default,single,single-post,postid-20741,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Patirčių diena

Patirčių diena

2022 m. balandžio 19 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje  vyko pedagogų konferencija „Patirčių diena“. 

Jos metu progimnazijos pedagogai klausėsi pranešimų apie veiksnius, lemiančius palankų įtraukųjį ugdymą kiekvienam mokiniui. Taip pat ir pedagogai dalijosi savo gerąja patirtimi – naudojamais mokinių  įsivertinimo metodais ir priemonėmis, kurie padeda mokiniams  įsivertinti savo veiklą ir pasiektą asmeninę pažangą siekiant geresnių rezultatų,  o mokytojams numatyti  tinkamesnius mokymo būdus ir strategijas.

Dėkojame renginio organizatoriams, kurie paskatino susiburti ir pasidalinti patirtimi su kolegomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.