VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Karjeros ugdymo seminaras
20744
post-template-default,single,single-post,postid-20744,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Karjeros ugdymo seminaras

Karjeros ugdymo seminaras

Balandžio 28 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Tarptautine atrankų ir įdarbinimo agentūra „Simplika“ organizavo seminarą tema: „Pirmasis darbas – kaip atkreipti darbdavio dėmesį?“, kuriame dalyvavo mūsų progimnazijos aštuntų klasių mokiniai. Renginio metu buvo kalbama apie įgūdžius, reikalingus darbo rinkai, kokius dokumentus reikia mokėti užpildyti, kaip parengti CV, ką rašyti į patirties skiltį, ir kitus svarbius su karjera susijusius klausimus, ieškant darbo.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.