VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Bendruomenės diena Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje
20793
post-template-default,single,single-post,postid-20793,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Bendruomenės diena Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje

Bendruomenės diena Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje

Pirmadienį, gegužės 16 d.,  tradicinės pamokos mokiniams nevyks. Laukia kupina įspūdžių, naujų patyrimų, draugiško bendradarbiavimo ir pasidžiaugimo pasiektais rezultatais diena. Šią dieną visose klasėse vyks patyriminiai užsiėmimai su STEAM veiklomis tema „Žaidimai“. Kursime, gaminsime, konstruosime žaidimus, kuriuos ir patys išbandysime ir draugams iš kitų klasių pasiūlysime. Po kelių metų pertraukos susitiksime aktų salėje, kur mokiniai džiugins koncertu, sveikinsime puikiai besimokančius ir progimnazijos vardą olimpiadose ir konkursuose garsinančius mokinius. Įvairiose progimnazijos erdvėse išvysime, ką neformalaus ugdymo užsiėmimuose išmoko ir per metus nuveikė vaikai. Visus mokinius ir mokytojus kviesime į „Saldadienio“ mugę…

O visus progimnazijos bendruomenės tėvelius kviečiame š.m. gegužės 24 dieną 18.30 valandą į „Lazdynėlio“ koncertą progimnazijos aktų salėje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.