VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Paukščių sugrįžtuvės“
20815
post-template-default,single,single-post,postid-20815,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Paukščių sugrįžtuvės“

„Paukščių sugrįžtuvės“


Sveikiname 6d klasės mokines Elzę Misiūnaitę ir Emiliją Ligeikaitę parengus puikius darbus respublikiniam integruotam gamtos ir technologijų konkursui-parodai „Paukščių sugrįžtuvės“. Mokinės rinkosi paukštį, susipažino su jo biologija, mityba, paplitimu, aprašė ir pagamino iš pasirinktų medžiagų.

Ar atpažįstate Kukutį ir Urvinę kregždę?

Konkursui pasiruošti padėjo technologijų mokytoja metodininkė Nijolė ir biologijos mokytoja metodininkė Jurgita.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.