VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vaikų šokių studijai „Lazdynėlis“- jau 30!
20830
post-template-default,single,single-post,postid-20830,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vaikų šokių studijai „Lazdynėlis“- jau 30!

Vaikų šokių studijai „Lazdynėlis“- jau 30!

Š. m. gegužės 24 d. mūsų progimnazijos garsiausias meninis kolektyvas – vaikų šokių studija ,,Lazdynėlis”- šventė 30-ąjį gimtadienį. Didžiuojamės, kad smagūs lietuvių liaudies šokiai koncerte sujungė net penkių amžiaus grupių šokėjus. Gražūs tautiniai kostiumai ir puiki nuotaika sužavėjo koncerto žiūrovus. Šokėjų tėveliai ir progimnazijos administracija dėkojo vadovėms Rimutei Zaleckaitei ir Rasai Kašėtienei už nuoširdų ilgametį darbą ir tautinių tradicijų puoselėjimą.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.