VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Lietuvos moksleivių sąjungos narių renginys penktokams
20840
post-template-default,single,single-post,postid-20840,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Lietuvos moksleivių sąjungos narių renginys penktokams

Lietuvos moksleivių sąjungos narių renginys penktokams

Šių metų gegužės 26 d. ilgosios pertraukos metu progimnazijos aktų salėje vyko penktų klasių mokinių protmūšis, kurio tema – „Atsakingas elgesys“.
Prieš protmūšį dalyviai klausėsi paskaitėlės. Jos metu penktokai daugiau sužinojo apie atsakingą elgesį, priklausomybę, atsakomybę, pareigą ir teisę. Susipažino su elgesio sąvoka. Po paskaitėlės vyko protmūšis. Jį organizavo „Laikas Jausti“ programos ambasadoriai – 6B mokinys Kajus Ho Hoang ir 5A mokinė Monika Lonskaja kartu su progimnazijos direktorės pavaduotojomis.
Pradžioje lyderiai keitėsi po kiekvieno klausimo. Tačiau įpusėjus žaidimui į priekį įsiveržė 5E klasės komanda, kuri ir laimėjo protmūšį. O pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti saldainiais, nes svarbiausia – dalyvauti, o ne laimėti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.