VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Įspūdžiai iš Portugalijos
20845
post-template-default,single,single-post,postid-20845,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Įspūdžiai iš Portugalijos

Įspūdžiai iš Portugalijos

Gegužės 16 – 20 dienomis Sausio13-osios progimnazijos mokinių ir mokytojų komanda keliavo į Bareiro miestelį Portugalijoje, kur dalyvavo Erasmus + KA2 mokyklų mainų partnerysčių projekto „Click on e- CLIL“  trumpalaikėje mokinių mainų programoje. Šis projektas mokykloje vykdomas nuo 2019 m. rugsėjo, jo tikslas yra tobulinti anglų kalbos komunikavimo įgūdžius  bei didinti vaikų motyvaciją mokytis  pasitelkiant dalyko ir užsienio kalbos integruoto mokymo formas.

Mainų programoje dalyvavo šeši 6-7 klasių mokiniai. Į kelionę juos  lydėjo progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė ir anglų kalbos mokytoja Žana Šunina.

Portugalijoje buvo vykdomos įvairios veiklos, tokios kaip menų, istorijos, biologijos ir anglų kalbos integruotos pamokos, darbas tarptautinėse grupėse, kūrybinių užduočių atlikimas.

Mainų programos metu visi komandos mokiniai gerino kalbinius bei tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius, susipažino su Portugalijos kultūra, papročiais ir tradicijomis. Kelionėje moksleiviai įgijo daug vertingos patirties. Dalyvavimas projekte paliko neišdildomą įspūdį ir daugybę nuostabių prisiminimų.

 „Labiausiai patiko atlikti veiklas Portugalijos  mokykloje. Mes galėjom patirti, kaip mokosi vaikai iš kitos šalies. Buvo įdomų pažiūrėti, kuo skiriasi mūsų mokykla nuo jų. Buvo labai naudinga ir įdomi patirtis. Džiaugiuosi, kad dalyvavau,“ – Radvydas, 6a klasė.

 „Įdomiausia pamoka buvo Lisabonos okeanariume „Oceanário de Lisboa“. Buvo labai įdomu pamatyti naujų ir įdomių jūros gyvūnų,“ – Smiltė, 6a klasė.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.