VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ISM universiteto absolventės
20913
post-template-default,single,single-post,postid-20913,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

ISM universiteto absolventės

ISM universiteto absolventės

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija didžiuojasi ir sveikina ISM universiteto Švietimo lyderystės studijų absolventes: Jurgitą Šakočiuvienę – bibliotekininkę, lietuvių kalbos vyr. mokytoją, Norūną Grybienę – pradinio ugdymo vyr. mokytoją, Katažiną Vilkauskienę – rusų kalbos mokytoją metodininkę ir Giedrę Krisikaitienę – direktoriaus pavaduotoją ugdymui, socialinę pedagogę.

Linkime visokeriopos sėkmės!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.