VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pamesti daiktai ieško savo šeimininkų!
20969
post-template-default,single,single-post,postid-20969,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pamesti daiktai ieško savo šeimininkų!

Pamesti daiktai ieško savo šeimininkų!

Progimnazijoje pasiklydę mokinių uniforminiai švarkeliai, kiti rūbeliai ir batai surūšiuoti vienoje patalpoje ir laukia savo šeimininkų. Kviečiame vaikus, ar jų tėvelius atsiimti savo pamestus daiktus kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 19 val. iki š. m. rugpjūčio 29 dienos. Po to visus neatsiimtus rūbus ir batus atiduosime labdarai, o mokyklinius švarkelius padovanosime naujiems, ar jau esamiems progimnazijos mokiniams. Atvykus kreiptis į budėtoją.

O jeigu Jūs išaugote savo mokyklinį švarkelį (arba išvykote mokytis į kitą mokyklą) ir norėtumėte jį kam nors padovanoti, mielai lauksime jų progimnazijoje.

Spalvotų likusių atostogų!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.