VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Labdaringas futbolo turnyras
21128
post-template-default,single,single-post,postid-21128,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Labdaringas futbolo turnyras

Labdaringas futbolo turnyras

Rugsėjo 25 d. Labdaros ir paramos fondas „Padėk gatvės vaikams“ drauge su Čekijos, Danijos ir Ukrainos ambasadoriais sukvietė Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorius į labdaros futbolo turnyrą– „Ambasadorių taurė 2022“. Į kvietimą atsiliepė Čekijos, Norvegijos, Danijos, Prancūzijos, Suomijos, Latvijos, Japonijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Rumunijos, Vokietijos ir Sakartvelo ambasados, turnyre dalyvavo ir Šiaurės ministrų tarybos biuro, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, NATO Čekijos oro pajėgų atstovai bei Lietuvoje gyvenančių ukrainiečių vaikų komanda.
Turnyro tikslas – padėti nuo karo Ukrainoje į Lietuvą pabėgusių ukrainiečių vaikams lankyti futbolo treniruotes.
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos sporto aikštyne vykusiame labdaros futbolo turnyre dalyvavo 16 komandų, su futbolo kamuoliu judėjo beveik 90 žmonių – ne tik ambasadų darbuotojai, bet ir Lietuvoje tarnybą atliekantys NATO kariai, ir mūsų šalyje gyvenantys ukrainiečiai. Dėkojame organizatoriams,  visiems savanoriams ir partneriams, kurie padėjo sukurti smagią šventę dalyviams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.