VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Vaikų linijos” 25-asis gimtadienis
21191
post-template-default,single,single-post,postid-21191,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

„Vaikų linijos” 25-asis gimtadienis

„Vaikų linijos” 25-asis gimtadienis

Mūsų progimnazija jau daugelį metų bendradarbiauja su „Vaikų linija”, kuriai šįmet sukanka 25-eri. Džiaugiamės, kad kiekvienas vaikas gali būti išklausytas ir išgirstas. Didelis būrys suaugusiųjų stengiasi, kad niekas netemdytų gražios vaikystės.

Didžiuojamės ir sveikiname „Vaikų liniją” .

Šventiniame renginyje progimnazijos direktorė Birutė Rudzinskienė su
„Vaikų linijos” vadovu Robertu Povilaičiu.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.