VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „DĖDĖS RUDENĖLIO” PARODA
21281
post-template-default,single,single-post,postid-21281,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„DĖDĖS RUDENĖLIO” PARODA

„DĖDĖS RUDENĖLIO” PARODA

Spalio mėn. priešmokyklinės „Gudručių” ir “Smalsučių” grupių vaikai kūrė „Dėdę Rudenėlį” iš gamtinių medžiagų, tokių kaip kaštonai, kankorėžiai, gilės, įvairios šakelės, uogos ir pan. Viską užkonservavome stiklainyje, priklijavome akis, nosį ir burną iš popieriaus. „Dėdės Rudenėliai” visi ypatingai gražūs ir nuostabūs. Džiaugiamės už tokį vaikų kūrybiškumą. Paroda yra priešmokyklinių grupių korpuse.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.