VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Labdaros-paramos akcija „Pyragų diena”
21294
post-template-default,single,single-post,postid-21294,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Labdaros-paramos akcija „Pyragų diena”

Labdaros-paramos akcija „Pyragų diena”

Lapkričio 7 d. mūsų progimnazijos 1a ir 4a klasės mokiniai dalyvavo labdaros -paramos akcijoje „Pyragų diena”. Paskatinti tėvelių ir klasės mokytojų, vaikai vaišino vieni kitus pyragais, kalbėjo apie šios akcijos reikšmę ir surinktus pinigėlius paaukojo krepšininko R. Kaukėno paramos fondui, kuris suteikia pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

dav
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.