VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kelionė į Latviją
21303
post-template-default,single,single-post,postid-21303,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kelionė į Latviją

Kelionė į Latviją

Lapkričio 9 dieną 7a, 7b ir 8d klasių mokiniai kartu su mokytojais Andžejumi Lukaševič, Žana Šunina ir Audrone Petrauskaite vyko į pažintinę-edukacinę kelionę į Latviją. Pirmoje dienos pusėje mokiniai aplankė Latvijos kino miestelį ,,Cinevilla‘‘, kur susipažino su kino kūrimo specifika ir
dalyvavo kino filmavimo procese. Kupini įspūdžių mokiniai nuvyko į automobilių muziejų Rygoje.
Muziejuje susipažino su senoviniais automobiliais ir apžiūrėjo modernią ekspoziciją. Istoriniai
automobiliai pavertė apsilankymą Rygos automobilių muziejuje nepakartojamu ir žinių suteikiančiu
nuotykiu. Vakarop buvo aplankytas Rygos senamiestis, kuris sužavėjo gražiomis gatvelėmis,
aikštėmis, architektūra.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.