VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tolerancijos diena
21346
post-template-default,single,single-post,postid-21346,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji- Tarptautinė Tolerancijos diena! Kaip ir kasmet minėjome ją kartu su Tarptautine komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.  Šių metų Tolerancijos dienos simbolis-  Tolerancijos namas! Visą savaitę mokiniai klasėse kūrė darbelius, atspindinčius visuomenės tolerancijos stoką įvairioms žmonių grupėms, kurioms reikalingas mūsų supratimas ir palaikymas.  Kviečiame pasigrožėti progimnazijos tolerancijos namu bei nameliais.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.