VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Ant žodžio sparnų”
21351
post-template-default,single,single-post,postid-21351,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Ant žodžio sparnų”

„Ant žodžio sparnų”

Lapkričio 16 d. mūsų progimnazijoje geriausi skaitovai susirinko į 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą „Ant žodžio sparnų”. Mokytojų komisija nusprendė, kad šiemet laureatais tapo 2d klasės mokinys Danas V. (mokyt. E. Bylinska) ir 4a klasės mokinė Urtė S. (mokyt. I. Baltušnikienė), kurie atstovaus mūsų progimnaziją lapkričio 29 d. Žėručio pradinėje mokykloje vyksiančiame konkurso 2-ame etape. Linkime sėkmės mūsų skaitovams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.