VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pyragų diena
21354
post-template-default,single,single-post,postid-21354,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pyragų diena

Pyragų diena

Pyragų diena jau tapo gražia tradicija Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos 1-8c kl. ir „Maltos ordino” organizacijai. Tai puiki proga pasidalinti savo gerumu su tais, kuriems to reikia. 

Dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manome, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą. Belieka tik pažadėti, jog ši akcija bus tikrai ne paskutinė. Ačiū už Jūsų gerumą!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.