VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Laiškai vienišiems senjorams
21426
post-template-default,single,single-post,postid-21426,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Laiškai vienišiems senjorams

Laiškai vienišiems senjorams

Artėjant Šv. Kalėdoms mūsų progimnazijos mokiniai kartu su savo mokytojais jungiasi prie labai gražios VšĮ „Nacionalinio socialinės integracijos instituto“ iniciatyvos. Mokiniai  rašė laiškus vienišiems senjorams, kurie neturi su kuo dalintis šiomis gražiausiomis metų šventėmis.

„Senjorams geriausia dovana ne ta, kuri supakuota į ryškiaspalvį popierių. Jie labiausiai brangina nuoširdų dėmesį. Lietuvoje išties yra daug senjorų, kurie neturi su kuo pasitikti didžiųjų švenčių, todėl juos pasiekiantys laiškai yra labai jautri ir brangi dovana. O juk tai padovanoti yra taip lengva – tam tereikia popieriaus lapo, rašiklio ir nuoširdaus palinkėjimo švenčių proga“.

Gausus šusnis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos mokinių laiškų jau pakeliui į specialią kalėdinę pašto dėžutę.

Laišką (iki gruodžio 18 d. imtinai) dar galite suspėti parašyti ir Jūs bei savarankiškai įmesti į dėžutę, esančią Lukiškių kalėjimo kiemelyje.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.