VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Netradicinė pamoka ,,Atmintis gyva”
21526
post-template-default,single,single-post,postid-21526,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Netradicinė pamoka ,,Atmintis gyva”

Netradicinė pamoka ,,Atmintis gyva”

Sausio 12-13 dienomis mūsų progimnazijos 4a klasės mokiniai (mokyt. I. Baltušnikienė) ir 1a klasės mokiniai (mokyt. N. Dumskienė) vyko į LRT muziejų . Mokiniai  susidomėję klausė gidės pasakojimo apie 1991 m. sausio 13-osios nakties įvykius. Visiems labai patiko išvyka ir galimybė apsilankyti LRT studijose bei susipažinti su radijo ir televizijos laidas kuriančių žmonių profesijomis.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.